Powłoki ochronne i dekoracyjne

Posadzki epoksydowe

 

Pabrec Master zaprasza do współpracy specjalistów w dziedzinie zalewania i malowania podłóg epoksydowych.

Proponujemy

  • bezpłatne szkolenie w zakresie pracy z naszymi produktami,
  • wsparcie reklamowe w Waszym regionie.
  • wsparcie techniczne każdego projektu.
  • próbki naszych materiałów.

Firma Pabrec wykonuje najwyższej jakości powłoki epoksydowe dla podłóg i płytek ceramicznych.

Proponujemy najpopularniejsze rodzaje  produkcji, które będą nadawać się do każdego pomieszczenia.

Dekolta Epoxy Primerwykorzystuje się do gruntowania powierzchni przed naniesieniem podstawowej warstwy. Grunt proponowany jest w trzech wersjach: Standard – nadaje się dla większości powłok betonowych, z czasem twardnienia 24 godziny. Rapid – w przyspieszonym czasem twardnienia 8 godzin.

Dekolta E-2000 – Samopoziomująca epoksydowa powłoka podłogowa z podwyższoną wytrzymałością do UV. Powłoka epoksydowa Dekolta E-2000 posiada wysoką  adhezję i wytrzymałość, a także posiada wysoki połysk. Dekolta E-2000 przeznaczona jest dla pomieszczeń mieszkalnych, handlowych, produkcyjnych, magazynowych, biurowych i wystawowych, gdzie istnieją podwyższone wymogi wobec pokrycia podłogi.

Dekolta E-3300cienkowarstwowa powłoka epoksydowa z podwyższoną wytrzymałością mechaniczną. Oszczędne rozwiązanie dla podłogi w garażu, warsztacie, pomieszczeniach magazynowych i produkcyjnych.

Dekolta E-5000 - cienkowarstwowa powłoka epoksydowa dla płytek ceramicznych na powierzchniach pionowych i poziomych. Idealne rozwiązanie dla odnowienia płytek ceramicznych w łazience.

Dla uzyskania bardziej szczegółowych informacji, skontaktujcie się z nami info@pabrec.com